Palanga ir Gintaro muziejus

Nuo 125.00 € Suaugusiam

Susisiekite

Nuo 125.00 € Suaugusiam
Sudomino? Užsisakyk
Rezervuoti turą
Palanga ir Gintaro muziejus

Ko tikėtis?

1 Diena
Vietinės kelionės

Pusdienio trukmės ekskursija į populiariausią šalies kurortą - Palangą. Aplankomi objektai: Gintaro muziejus, Botanikos sodas, Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia, Basanavičiaus gatvė.
Trukmė: 6 valandos.

Kelionės programa

1 Diena: Palanga ir Gintaro muziejus

Ši ekskursija apjungia Klaipėdos senamiesčio lankytinas vietas, kelionę į vieną populiariausių Lietuvos kurortų – Palangą, apsilankymą nuostabiame Botanikos parke ir turiningą laiką Gintaro muziejuje.

Ar žinote, kad daugiau kaip 80 procentų visame pasaulyje randamo gintaro sudaro ne kur kitur, o būtent Baltijoje randamas gintaras? Tad net neabejojame, kad Jus sužavės ir labai sudomins ne tik muziejaus eksponatai, bet ir daug įdomios informacijos apie gintaro tipus, susiformavimą, jo panaudojimo sritis, prekybos kelius, gintaro gavybos ir apdirbimo ypatumus. Muziejus, įsikūręs nuostabiame Botanikos parke, duris atvėrė dar 1963 metais ir iki šių dienų išlaikė vieno lankomiausių šalyje muziejų titulą. Pelnytai – čia lankytojus pasitinka turtinga ir įstabi maždaug trijų dešimčių tūkstančių eksponatų kolekcija. Itin didelio susižavėjimo sulaukia unikali  ir pasaulyje žinoma inkliuzų kolekcija. Lankantis muziejuje verta apsižvalgyti ir po jį supantį įspūdingą Botanikos parką (daugeliui žinomą senuoju – Birutės parko – pavadinimu). Parke Jūsų dėmesio laukia ne tik išpuoselėta gamta, bet ir puikios skulptūros, paminklai ir kiti lankytini objektai.

Palangoje tiesiog būtina pavaikštinėti garsiąja Basanavičiaus gatve, tįstančia iki pat tilto į jūrą. Didžiausia gatvė kurorte vasarą atgyja, prisipildo malonaus ausiai šurmulio, gyvybės, lengvo chaoso. Jei bus aktualu, kur pavalgyti Palangoje, tai Basanavičiaus gatvė suteiks labai plačias pasirinkimo galimybes – daugybė restoranų, kavinukių, barų siūlo sočiai ir gardžiai pavalgyti. Čia rasite nemažai maitinimo vietų, kuriose galėsite pasimėgauti tradiciniais lietuvių virtuvės šedevrais.

Palangoje laiko skirsite ir daugiau kaip šimtmetį skaičiuojančiai raudonų plytų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčiai. Neogotikinio stiliaus estetika, grakštumas ir didybė bažnyčią daro tikru smalsuolių traukos tašku. Žavingas ne tik bažnyčios eksterjeras – verta pasižvalgyti ir po bažnyčios vidų, kur akį traukia altorius dabinantys marmuriniai bareljefai. Tai dar ne viskas – bažnyčios bokšte įrengta apžvalgos aikštelė, iš kurios tarsi ant delno atsiveria kvapą gniaužianti kurorto panorama.

Po pažinties su Gintaro muziejumi bei įspūdinga Palangos bažnyčia turėsite šiek tiek laisvo laiko Palangoje. Galėsite pavaikštinėti jaukiomis kurorto gatvelėmis, pasimėgauti aromatingos kavos puodeliu ar pasigrožėti Baltija. Kas žino, gal jūra kaip tik Jums padovanos gintaro gabalėlį? Vėliau grįšite į Klaipėdą.

Kas įskaičiuota:

  • Gido paslaugos
  • Transporto paslaugos maršrutu Palanga - Klaipėda - Palanga
  • Bilietai į muziejus.

Kas neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos.

Svarbu žinoti

  • Ekskursijos metu vaikščioti daug nereikia, todėl ši ekskursija puikiai tiks ir judėjimo negalią ar kitų judėjimo problemų turintiems asmenims, pavyzdžiui, jei vargina kojų skausmas vaikštant.
  • Ekskursiją gali vesti gidai, kalbantys anglų, vokiečių, rusų bei ispanų kalbomis. 
  • Kaina gali keistis priklausomai nuo grupės dydžio.