Auksaspalvių kopų Nida

Nuo 125.00 € Suaugusiam

Susisiekite

Nuo 125.00 € Suaugusiam
Sudomino? Užsisakyk
Rezervuoti turą
Auksaspalvių kopų Nida

Ko tikėtis?

1 Diena
Vietinės kelionės
Aplankomos vietovės: Kelionės į Juodkrantę

Ekskursija pritaikyta turstams, besidomintiems gamta, kultūriniu paveldu bei architektūra, taip pat - nacionaline virtuve.

Kelionės programa

1 Diena: Auksaspalvių kopų Nida

Kuršių nerija – 98 km ilgio smėlio kopų pusiasalis, išskirtinis žmogaus ir gamtos kūrinys, – įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Išskirtine augalija ir gyvūnija, kultūros ir architektūros paveldu garsėjanti vieta pasižymi savita, nuostabiai jaukia ir ramia atmosfera, traukiančia keliautojus ne tik iš Lietuvos. Tad keliaukime į šį nepaprasto grožio kampelį, skalaujamą Kuršių marių ir Baltijos jūros vandenų.

Pasigrožėsite pušynų, krištolinės jūros  ir smėlio peizažu, sukuriančiu unikalų ir žavų kontrastą. Jus sužavės žvejų gyvenvietės, kur išsaugotos ir puoselėjamos senosios tradicijos, originali architektūra ir unikalus gyvenimo būdas. Ekskursija paliks neišdildomą įspūdį, o jūsų žinių bagažas bus papildytas nauja informacija, taip pat informatyviomis ir linksmomis istorijomis, kurias pasakos gidas.

Taip pat aplankysite Nidos miestelį, kuris turi ypatingą aura. Kiekvienas ten buvęs patvirtins, kad ši vieta yra patraukli, žavi ir nepamirštama. Lankytinos vietos Nidoje paliks neišdildomus įspūdžius, suteiks Jums naujų žinių ir tikrai praleisite smagiai laiką. Vienas iš lankytinų objektų Tomo Mano muziejus. Pabuvojus ten bus lengva įsivaizduoti, kaip rašytojas ten  praleido tris savo gyvenimo vasaras, gyveno ir dirbo. Nepamiškime Kuršių nerijos gamtos stebuklo –  Parnidžio kopa. Į ją vingiuoja pažintinis takas. Dėl savo įspūdingo dydžio (52 m virš jūros lygio) ir grožio Parnidžio kopa tapo viena mėgstamiausių Kuršių nerijos lankytojų vietų. Užkilus ant kopos atrodo, jog saulė kyla ir leidžiasi vandenyje. Dalis kopos yra apželdinta, o dalis natūraliai pustoma ir formuojama vėjo bei smėlio.

Kelionę užbaigsime Klaipėdoje. Pasisveikinke su skulptūra „Katinas su džentelmeno veidu“, pamojuokite „kaminkrečio“ skulptūrai ir pašnibždėkite savo spalčiausius norus stebuklingai pelytei į ausį. Gražus ir tvarkingas Klaipėdos senamiestis pasitinka miesto lankytojus su daugybe įspūdingų skulptūrų, kurių kiekviena „pasakoja“ savo istoriją kaip ir architektūros stilių  įvairovė. Visa tai ir daugiau išgirsite iš savo gido.

Tiems, kurie po įspūdžių pilnos dienos norės pavalgyti, gidas parodys senamiesčio maitinimo įstaigas, kuriose turėsite galimybę paragauti tradicinių ar kitų šalių virtuvės patiekalų

 

Kas įskaičiuota:

  • transporto paslaugos
  • gido paslaugos
  • ekologiniai mokesčiai
  • keltas
  • bilietai į muziejus.

Kas neįskaičiuota:

  • asmeninės išlaidos.

Svarbu žinoti

Ši ekskursija yra gana aktyvi, tad nerekomenduojama asmenims, kuriems sunku vaikščioti, vargina kojų skausmas ir pan.