Kelionės į Klaipėdą

Kelionės į Klaipėdą

Kelionės į Klaipėdą

Pagal dydį Klaipėda užima trečią poziciją Lietuvoje. Geografiniu požiūriu šiam miestui nepagailėta – jis įsitaisęs šalia Baltijos jūros ir Kuršių marių. Tad nė nereikia sakyti, jog viešnagė čia bus įspūdinga.

Jei aktualu, kur apsistoti Klaipėdoje, Jums pasisekė – apgyvendinimo infrastruktūra uostamiestyje išvystyta pavydėtinai, todėl kiekvienas turistas atras geriausiai poreikius ir finansines galimybes atitinkančių pasiūlymų.

Ką aplankyti Klaipėdoje?

Turiningas laikas Klaipėdoje laukia visų: tiek atvykusių į miestą vienai dienai, tiek ilgesniam laikui. Nepriklausomai nuo to, kiek laiko svečiuositės Klaipėdoje, leiskitės į pažintį su jos senamiesčiu. Pastarasis labai jaukus, tvarkingas su aiškiai juntama autentiška dvasia. Čia Jus sužavės tvyranti aura, išskirtiniai architektūriniai sprendimai, skulptūrų, kurių kiekviena turi savitą istoriją ar atspindi įdomią legendą, gausa, miesto širdies titulą pelniusi Teatro aikštė ir kiti objektai. Senamiestyje daug puikių vietų, jei svarstote, kur pavalgyti Klaipėdoje – ragausite tiek tradicinius lietuvių patiekalus, tiek mėgausitės kitų pasaulio šalių virtuvėms būdingais šedevrais.

Neaplenkite Pilies muziejaus, išsidėsčiusio autentiškose poternose bei turinčio įstabią ekspoziciją, „pasakojančią“ miesto raidą. Keliaujantys su vaikais būtinai turėtų užsukti į Jūrų muziejų ir Delfinariumą – nepakartojama patirtis ir šilčiausios emocijos garantuotos. Verta užsukti ir į gintaro muziejų „Amber Queen“ bei susipažinti su kūriniais iš gintaro: pypkėmis, antikvariniais dirbiniais, bene labiausiai lankytojus masinančiais įstabiais inkliuzais. Ištisas gintaro lobynas ir šio akmens paslaptys laukia Jūsų! Tai nebaigtinis Klaipėdos muziejų sąrašas, todėl mėgstantys lankytis muziejuose uostamiestyje nestokos veiklų.

Jūsų dėmesio vertas ir Skulptūrų parkas, kuriame – per šimtą įstabių meno kūrinių. Tai tikrų tikriausia galerija po atvirtu dangumi.

Augalų mylėtojai liks sužavėti Botanikos sodu – gėrėkitės šimtais augalų rūšių, įstabiomis jų kompozicijomis, galybe žiedų, spalvų ir harmonijos.

Viešėti Klaipėdoje ir neskirti laiko jūrai? Ne, tai nedovanotina! Todėl būtinai aplankykite nuostabiąją Baltijos jūrą. Rytais tai tobula vieta rytiniam kavos puodeliui, žvelgiant į kylančią saulę ir raibuliuojančią jūrą, dienomis čia kiekvienas kokybiško poilsio ištroškęs pasilepins saulės ir jūros tandemu, o ką jau kalbėti apie įstabų reginį vakare – į jūrą besiritančią saulę...

Norintiems aktyvaus laisvalaikio, pramogų ir potyrių, Klaipėda irgi turi, ką pasiūlyti. Mieste, ypač šiltuoju metų laiku, dažnai vyksta įvairūs renginiai, muziejuose ir kitose lankytinose vietose organizuojamos edukacijos, nestokojama smagių laisvalaikio pramogų.

Klaipėda – įstabus miestas, turintis gilią istoriją, turtingą lankytinų vietų sąrašą ir kiekvienam miesto svečiui dovanojantis pluoštą teigiamų emocijų bei šaunios patirties.

Atraskite ir kitas kelionės kryptis.