Apie mus

Apie mus

Klaipėda Tours – atvykstamojo turizmo agentūra, jau daugiau nei 17 metų organizuojanti ekskursijas po Lietuvos pajūrį, didžiausius Lietuvos miestus bei Baltijos šalis. Įmonės veikla apima itin platų paslaugų, pritaikytų turizmui Lietuvoje, spektrą – nuo mašinų nuomos iki pramogų bei apgyvendinimo organizavimo Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Įmonės siūlomos kelionių kryptys – Kuršių Nerija, Palanga, Klaipėda, Nemuno Deltos regioninis parkas, Plateliai. Taip pat – jungtiniai 7 – 14 dienų turai, aplankant tris Baltijos šalių sostines – Vilnių, Rygą ir Taliną bei populiariausias vietas kelyje.

Mūsų ekskursijos

Kiekvienas organizuojamas turas po Lietuvos pajūrį – individualus. Siekiant pateikti tinkamiausią pasiūlymą, kiekvienam klientui ar klientų grupei skiriamas individualus konsultacijų laikas. Lietuvos pajūris – mums puikiai pažįstama ir artima vietovė, todėl galime užtikrinti ne tik geriausių vietovių įtraukimą į pažintinį maršrutą, bet ir greitą bendradarbiavimą, siekiant užtikrinti, kad keliaujantys klientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas.

Ekskursijoms po pajūrį skiriamos specialiai grupės poreikiams pritaikytos transporto priemonės, kelionės vadovai bei vairuotojai. Bendradarbiaujame su patyrusiais vietiniais gidais: per daugiau nei 10 veiklos metų, organizuojant ekskursijas po Klaipėdą, Palangą, Kuršių Neriją, Platelius ir kitus vakarų Lietuvos regiono miestelius, atrinkome patikimiausius ir geriausiai savo darbą išmanančius gidus.

Ekskursijos, priklausomai nuo vietovės ir grupės poreikių, vykdomos pėsčiomis arba specialiai pritaikytu transportu. Lengvaisiais automobiliais – mažoms grupėms, turistiniais autobusais – jungtinėms grupėms, laivais ir jachtomis – po Kuršių Nerijos regioninį parką. Nuošalyje nelieka ir neįgaliųjų grupės – ekskursijas vykdome ir specialiai jiems pritaikytu transportu.

Platus paslaugų pasirinkimas

Dirbant su užsienio valstybių turistais, keliaujančiais po Lietuvą, ne kartą įsitikinome, kad į kiekvieną klientą turime žvelgti individualiai. Kiekvienas klientas turi savų poreikių – vieni nori daugiau laisvės, kiti – aiškaus plano ir ritmo. Visgi juos visus vienija noras pasitikėti savo pasirinktu kelionės organizatoriumi.

Siekiant užtikrinti sklandų kelionės laiką, siūlome ne tik kelionės organizavimo paslaugas. Perkame lėktuvų, keltų bilietus, užsakome rezervuojame viešbučius ir organizuojame apgyvendinimą visame pasaulyje. Bendradarbiaujame su pramogų organizatoriais – turime galimybę užsakyti plaukimus laivais, pramogas sausumoje, organizuoti konferencijas, edukacijas bei tradicinių patiekalų ir gėrimų degustacijas.

Susisiekite