Kelionės po Lietuvą

Kelionės po Lietuvą

Kelionės po Lietuvą

Dažnas veržiasi keliauti po svečias šalis dorai nepažinodamas savosios – gimtos ir turinčios įspūdingą lobyną gamtos ir žmogaus sukurtų stebuklų. Jums siūlome net dešimt kelionių krypčių, nustebinsiančių, sužavėsiančių, leisiančių daug pamatyti, pažinti ir patirti. Kelionių kryptys daugiausia orientuotis į pažintį su Lietuvos pajūriu bei didžiaisiais Lietuvos miestais.

Kuo žavi didieji Lietuvos miestai?

Klaipėda

Miesto strateginė vieta nepaprastai dėkinga – šalia tyvuliuoja Baltijos jūra, Kuršių marios, užburia miesto architektūra, o Klaipėdos senamiestis sužavės net didžiausius pažintinių kelionių skeptikus. Kelionės į Klaipėdą metu aplankykite autentika alsuojantį Pilies muziejų, Gintaro muziejų „Amber Queen“, augalų mylėtojams labai patiks Botanikos sode. Skirkite laiko Klaipėdos senamiesčiui ir apžiūrėkite daug originalių, savitą istoriją turinčių skulptūrų.

Vilnius

Šalies sostinėje turėsite tikrai turiningą laiką. Vilnius pakerės istorijos, archeologijos, meno, architektūros gerbėjus, bet abejingų nepaliks ir visų kitų, nusprendusių pasirinkti šią kelionių kryptį. Kelionės po Vilnių dovanoja nuostabų pažinimo džiaugsmą: užsukite į Arkikatedrą baziliką, įsikūrusią šalia Gedimino kalno, verta apsilankyti katedros požemiuose, saugančiuose įdomias istorijos gijas. Pavaikštinėkite autentiška Pilies gatve, žavinčia akmeniniu grindiniu. Skirkite laiko grakščiajai gotikos karalienei – Šv. Onos bažnyčiai, baroko šedevrui Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčiai, neaplenkite Valdovų rūmų ir galybės muziejų.

Kaunas

Teatrų, muziejų, galerijų, žaliųjų zonų, architektūros šedevrų turtingas miestas turi ką pasiūlyti skirtingų poreikių turintiems miesto svečiams. Kelionės po Kauną metu mėgaukitės pažintimi su Kauno pilimi, būtinai aplankykite garsųjį Pažaislio vienuolyną. Tiek keliautojus iš Lietuvos, tiek iš užsienio šalių pakeri Lietuvos liaudies buities muziejus, nukeliantis į praeitį ir nepaprastai realiai leidžiantis pajusti anuometinę dvasią. Kaune turėsite progą pabuvoti unikaliame, vieninteliame pasaulyje Velnių muziejuje ir dar daugelyje įstabių vietų.

Šiauliai

Dažnas Lietuvis Šiaulius sieja su Kryžių kalnu ir labai nustemba, kokia gausa unikalių ir įdomių muziejų esti šiame mieste! Kelionės po Šiaulius metu aplankykite Dviračių muziejų, Katinų muziejų, Šokolado muziejų, Kino muziejų, Policijos muziejų, Radijo ir televizijos muziejų bei daug kitų. Dar Šiauliai nustebins po miestą „pabirusiomis“ įvairiausiomis skulptūromis, verta skirti laiko ir minėtam Kryžių kalnui, architektūros šedevrams.

Atraskite gamtos stebuklus ir mažesnių gyvenviečių žavesį

Juodkrantė

Tai – įstabia, daugybę turistų masinančia gyvenviete virtęs nedidelis kaimelis. Gamtos mylėtojų laukia daugiau kaip pusantro kilometro besitęsiantis dendrologinis takas, šimtamečių eglių ir pušų saugomos kopos, garsusis Naglių rezervato pažintinis takas. Kelionės po Juodkrantę dovanoja ir unikalią progą susipažinti su sakmių personažais: velniais, laumėmis, slibinais ir kt. Žavingoji Juodkrantė abejingų nepaliks.

Palanga

Ji yra vienas populiariausių kurortų Lietuvoje, sulaukiantis daug Lietuvos ir svečių šalių keliautojų dėmesio. Nors Palanga daugiau pozicionuojama kaip kurortas, turintis daug pramogų vietų ir žadantis aktyvų bei smagų laisvalaikį, šis miestas nenuvils ir keliaujančių pažintiniais tikslais. Bene daugiausia dėmesio čia pelno Palangos gintaro muziejus. Architektūros mylėtojai nepraleidžia progos užsukti į Palangos Švč. Mergelė Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią. Romantikų čia laukia kvapą gniaužiantys saulėlydžiai, kuriuos stebėkite nuo į jūrą nutįsusio Palangos tilto.

Nida

Apdainuota, legendomis ir pasakojimais apipinta Nida pelnytai vadinama Baltijos pajūrio perlu. Užkopkite į pasauliniu lygiu žinomą Parnidžio kopą, mėgaukitės svaiginančiu pažintinių takų siūlomu grožiu, aplankykite Nidos akmens amžiaus gyvenvietę, autentišką Nidos žvejo sodybą, Mizgirių gintaro galerijoje-muziejuje susipažinkite su gintaro istorija, kokių spalvų yra gintaras ir kt. Sako, Nida užburia kiekvieną ir nepamilti jos neįmanoma. Kviečiame įsitikinti kelionės į Nidą metu!

Plateliai

Šalia Platelių ežero įsikūręs to paties pavadinimo miestelis neabejotinai pelno vieno gražiausiųjų laurus. Turtinga istorija ir kerinčia gamta pasitinkantys Pateliai garantuoja kokybišką laiką. Kelionės po Platelius metu aplankykite Platelių dvaro sodybą, Šaltojo karo muziejų, o nuo Platelių ežero apžvalgos aikštelės mėgaukitės kvapą gniaužiančiu vaizdu. Mėgstate dviračių keliones? Čia turėsite tokią progą – dviračių nuoma suteiks progą aktyviam laikui!

Ventė

Nors kelionės po Ventę metu lepinsite akis įstabiais gamtos vaizdais, galėsite išsinuomoti dviračius, jei domina kelionės dviračiais, bet bene daugiausia dėmesio čia sulaukia Ventės rago ornitologinė stotis. 1929 metais atsiradusi unikali vieta masina keliautojus ir iš Lietuvos, ir iš kitų šalių.