Juodkrantė ir Raganų kalnas

Nuo 135.00 € Suaugusiam

Susisiekite

Nuo 135.00 € Suaugusiam
Sudomino? Užsisakyk
Rezervuoti turą
Juodkrantė ir Raganų kalnas

Ko tikėtis?

1 Diena
Vietinės kelionės
Aplankomos vietovės: Kelionės į Juodkrantę

Juodkrantė - viena dažniausiai lankomų vietų Kuršių Nerijoje. Ši vieta pasižymi ramybe ir žmogaus nepaliesta bei išsaugota laukine gamta bei balto smėlio paplūdimiu. Turistai turės galimybę ne tik susipažinti su gyvenvietėje itin paplitusia žvejų kultūra bet ir unikaliu medinių skulptūru parku - "Raganų kalnu".
Trukmė: 6 val.

Kelionės programa

1 Diena: Juodkrantė ir Raganų kalnas

Šios ekskursijos metu aplankysite Juodkrantę – vieną seniausių gyvenviečių Kuršių nerijoje, palei marias besidriekiančią apie porą kilometrų. Anuomet gyvenvietė buvo įsikūrusi kiek arčiau jūros, tačiau masinis miškų kirtimas ir dėl to ėmusios slinkti kopos paskatino gyventojus persikelti link marių. Gidas papasakos, kodėl būtent toks pavadinimas teko šiais gyvenvietei. Juodkrantė sužavės, nustebins ir paliks neišdildomą įspūdį. Šioje pajūrio vietovėje rasite daug įspūdingų rojaus kampelių ir įdomių lankytinų objektų – Jūsų laukia Gintaro įlanka, daug akiai malonių skulptūrų krantinėje įsikūrusiame Akmens skulptūrų parke ir vienas populiariausių lankytinų objektų Juodkrantėje – paslaptingasis Raganų kalnas, kuriame būtinai stabtelėsite ilgėliau ir susipažinsite su liaudies skulptūrų ekspozicija.

Ekskursijos metu sužinosite, kad Raganų kalno idėjos įgyvendinimas pradėtas 1979 metais, o šiandien čia puikuojasi ir smalsius lankytojus masina apie aštuonias dešimtis medinių skulptūrų, kurias drožė net šimtas liaudies meistrų. Turėsite progą ne tik apžiūrėti įstabius čia įkurdintus tautodailės kūrinius, bet ir sužinosite Raganų kalno istoriją, anuomet čia švęstas šventes ir tai, jog, be žmonių, puotas čia keldavo ir raganos bei velniai. Ar tuo tikėti, nuspręsite užkopę į kalną ir „susibičiuliavę“ su jo gyventojais. Legendomis ir liaudies pasakomis, įkvėpusiomis vietinį girininką jas realizuoti skulptūromis, apipintas kalnas bei unikali čia tvyranti aura leis įsilieti į paslaptingą ir magišką raganų, velnių ir kitų sakmių bei liaudies pasakų personažų pasaulį. Raganų kalnas „pakvies“ pasigalynėti su milžinais, pasėdėti velniškame soste, pasilabinti su Liuciferiu ar slibinais, o gal norite sulošti kortomis su būrelių... velnių? Raganų kalnas dovanos nepamirštamų emocijų, patirties ir leis išvysti tai, ko kitur nepamatysite?

Kelionės pabaigos taškas – Klaipėda ir nuostabus jos senamiestis, turtingas įdomių architektūrinių sprendimų, įspūdingų skulptūrų bei turintis gilią ir įdomią istoriją, kurią gidas būtinai Jums papasakos. Jūsų lauks Klaipėdos senamiesčio lankytini objektai, žvilgsnius traukiančios skulptūros, miesto širdimi vadinama Teatro aikštė. Išalkusiems gidas parodys, kur galima pavalgyti Klaipėdos senamiestyje itin gardžiai – išbadykite lietuvių virtuvės šedevrus.

Kas įskaičiuota:

  • Gido paslaugos.
  • Transporto paslaugos
  • Kelto bilietai
  • Ekologiniai mokesčiai

Kas neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos.

Svarbu žinoti

  • Dalį šios ekskursijos važiuosite patogiu autobusu, o kitą dalį vaikščiosite pėstute. Kelionė bus aktyvi.
  • Ši ekskursija nerekomenduojama asmenims, kuriems sunku vaikščioti.
  • Ekskursiją gali vesti gidai, kalbantys anglų, vokiečių, rusų bei ispanų kalbomis. 
  • Kaina gali keistis priklausomai nuo grupės dydžio.