Vandens pramogos labai populiarios, ypač šiltuoju metų laiku. Vienos jų leidžia mėgautis adrenalino antplūdžiu, kitos suteikia progą romantiškam, ramiam, atpalaiduojančiam laisvalaikiui. Viešintiems Lietuvoje užsienio svečiams bei atostogas planuojantiems mūsų šalies gyventojams siūlome plaukimą jachtomis ar burlaiviais.

Plaukimas jachtomis ir burlaiviais dovanos turtingą įspūdžių ir geriausių emocijų bagažą.

Pažinkite Kuršių Neriją iš vandens pusės

Viena įstabiausių patirčių pažinčiai su Kuršių nerija – plaukimas jachta ar burlaiviu. Net tie, kurie Kuršių nerijoje lankėsi jau ne kartą, ją naujai pažįsta iš vandens pusės. Plaukdami grožėsitės įspūdinga, unikalia ir užburiančia Kuršių nerijos gamta. Netruksite suprasti, kodėl ši vietovė dažnai pavadinama Baltijos pajūrio perlu. Prieš Jūsų akis atsivers raibuliuojantis jūros vanduo, į krantą besiritančios bangos, auksaspalvės kopos, sodria žaluma išsiskiriantys pušynai. Pamatysite tikrai įspūdingų kopų, masinančių čia ne tik mūsų šalies smalsuolius, bet ir paviešėti bei įstabių reginių pažiūrėti atvykstančius užsieniečius. Turėsite progą pamatyti milžinišką, net 50 metrų siekiančią Didžiąją kopą. Tiesa, ją pamatyti yra tik vienas kelias – būtent iš vandens pusės, mat vaikščioti ja draudžiama, siekiant išsaugoti šį ypatingą stebuklą.

Plaukimas jachtomis ir burlaiviais suteikia išskirtinę progą aplankyti vandens kaimynystėje įsikūrusius unikalius, autentika alsuojančius kaimus ir kaimelius. Istoriją menantys pastatai, ypatinga aura, gajus tradicijų puoselėjimas leis žvilgtelėti į praeitį, anuometinių amatų, gyvenimo būdo ypatumus.

Jei norite, plaukimas jachtomis ir burlaiviais gali būti suplanuotas pagal Jūsų poreikius. Gal trokštate tiesiog ramaus, romantiško pasiplaukiojimo? Puiku – laivų, jachtų ir katerių nuoma turams po Kuršių neriją tam tobulai tiks. Mėgaukitės plaukimu, įstabiais vaizdais ir apsipalaiduokite raibuliuojančių Kuršių marių glėbyje.

Kruizai po Nemuno deltą

Vienos dienos kelionės ar ilgesnė viešnagė Lietuvos pajūryje bus tobula, jei ją papildysite kruizu po Nemuno deltą. Rinkitės norimos trukmės kelionę jachta, burlaiviu ar kateriu. Aplankykite šalia vandens jaukiai įsitaisiusius kaimus, lepinkite akis įstabiausiais peizažais, mėgaukitės ramiu, jaukiu plaukimu, mokite daugelį metų čia stovintiems švyturiams.

Populiariausias turas jachtomis ir burlaiviais po Nemuno deltą yra iš lietuviškąja Venecija vadinamo Mingės kaimo. Kruizas apima plaukimą Kuršių mariomis, tada pro Ventės ragą, Krokų lankos ežerą, iš jo plaukiama į Miniją ir grįžtamą į pradinį kelionės tašką Mingėje.

Kelionės po Lietuvą metu leiskitės į kupiną atradimų, vandens, unikalumo ir autentikos pasaulį – tai Jums dovanos kruizas Kuršių nerija, Nemuno delta. Pasirūpinsime, kad plaukimas jachta ar burlaiviu būtų saugus, sklandus ir be jokių rūpesčių!

Susisiekite