Klaipėdos senamiestis ir gintaro galerija „Amber Queen“

Nuo 65.00 € Suaugusiam

Susisiekite

Nuo 65.00 € Suaugusiam
Sudomino? Užsisakyk
Rezervuoti turą
Klaipėdos senamiestis ir gintaro galerija „Amber Queen“

Ko tikėtis?

1 Diena
Vietinės kelionės
Aplankomos vietovės: Kelionės į Klaipėdą

Ekskursijos metu apžiūrimas Klaipėdos senamiestis ir populiariausos senamiesčio skulptūros. Turistai supažindinami su miesto kūrimosi istorija ir architektūriniais paminklais. Ekskursijos centras - gintaro galerija, kurioje turistai bus supažindinti su gintaro istorija ir jo panaudojimo būdais.
Trukmė: 3 val.

Kelionės programa

1 Diena: Klaipėdos senamiestis ir gintaro muziejus „Amber Queen“

Ekskursiją pradėsite Klaipėdos kruizinių laivų terminale, netoli žavingos skulptūros „Vaikystės svajonė“, iliustruojančios berniuką, jūreiviška kepurėle mojantį atvykstantiems ir išvykstantiems laivams. Trumpai pasigrožėsite jachtų bei nedidelių valčių prieplauka ir trauksite į miesto širdimi vadinamą Teatro aikštę, masinančia didelius srautus ir vietinių, ir miesto svečių. Šioje aikštėje vyksta daug koncertų, meno ir kitų renginių, o vasarą šurmuliuoja garsioji Jūros šventė. Teatro aikštėje pasitiks didinga „Taravos Anikės“ – jaunos basos mergaitės su gėlės žiedu rankose – skulptūra, skirta poetui Simonui Dachui. Gidas užtikrins, kad Teatro aikštėje laiką praleistumėte ne tik grožėdamiesi įstabiomis skulptūromis, bet ir pasisemtumėte naujų žinių: išgirsite daug įdomybių apie Klaipėdos senamiestį, gatvelių išdėstymo ypatumus, architektūrą, miesto istoriją.

Klaipėdos senamiesčio lankytini objektai – įspūdingos skulptūros, kurių čia tikrai nestokojama. Pasisveikinsite su „Katinu džentelmeno veidu“, surasite „Paslaptingąjį peliuką“, kuriam galima savo norą pašnibždėti, išvysite ant pastato sienos pakibusį didžiulį „Slibiną“ ir išgirsite jo atsiradimo istoriją, pamosite nuo namo stogo žvelgiančiam „Kaminkrėčiui“, kuris ten taip pat atsirado ne atsitiktinai. Kiekviena žavinga skulptūra ne tik džiugina akį, bet ir turi savitą atsiradimo istoriją. O štai nuėję prie Jono kalno gausite progą pamatyti vienintelį išlikusį raveliną ir išgirsti įdomių faktų apie įtvirtinimų sistemos istoriją.

Po turiningo laiko Klaipėdos senamiestyje ir pažinties su lankytinais objektais keliausite į gintaro muziejų „Amber Queen“. Čia Jus pasitiks įspūdingi gintaro muziejaus eksponatai: unikalūs ir dydžiu, formomis stebinantys gintaro gabalai, atkeliavę čia iš įvairių pasaulio šalių, taip pat įstabūs gintaro kambario fragmentai, labai reti inkliuzai ir didžiulė bei itin vertinga antikvarinė gintaro dirbinių kolekcija. Susipažinsite su šiuolaikiniais ir senoviniais gintaro kūriniais. Įsitikinsite, jog gintaras pelnytai pramintas lietuviškuoju auksu. „Amber Queen“ muziejuje priglausti tikrų tikriausi Baltijos jūros gintaro lobynai. Muziejuje nustebins gintaro originalumas, išskirtinumas, visa gintaro muziejaus ekspozicija, tad neabejokite, jog laikas neprailgs, o savo žinių bagažą papildysite pavydėtinai!

Jei domins, kur pavalgyti Klaipėdoje, gidas parodys puikių restoranų, kavinių Klaipėdos senamiestyje, nustebinsiančių puikiai tradicinės lietuvių bei kitų šalių virtuvių patiekalais.

Kas įskaičiuota:

  • gido paslaugos;
  • bilietas į gintaro muziejų „Amber Queen“.

Kas neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos.

Svarbu žinoti

  • Ekskursija priskiriama aktyvioms, tad tinkama sveikiems, aktyviems dalyviams.
  • Ši ekskursija nerekomenduojama asmenims, kuriems sunku vaikščioti, vargina kojų skausmas ar kitoks diskomfortas einant.
  • Ekskursiją gali vesti gidai, kalbantys anglų, vokiečių, rusų bei ispanų kalbomis. 
  • Kaina gali keistis priklausomai nuo grupės dydžio.