„Švyturio“ alaus darykla ir alaus degustavimas

Nuo 70.00 € Suaugusiam

Susisiekite

Nuo 70.00 € Suaugusiam
Sudomino? Užsisakyk
Rezervuoti turą
„Švyturio“ alaus darykla ir alaus degustavimas

Ko tikėtis?

1 Diena
Vietinės kelionės
Aplankomos vietovės: Kelionės į Klaipėdą

Čia turistai susipažins su alaus gamybos procesu ir galės paragauti įvairių alaus rūšių, taip pat klientai bus supažindinti su Klaipėdos miesto kūrimosi istorija bei kultūriniu paveldu.

Kelionės programa

1 Diena: „Švyturio“ alaus darykla ir alaus degustavimas

Palikę Klaipėdos uostą, kruizinius laivus, romantiškai boluojančias jachtas, trauksite į Klaipėdos senamiestį, kur Jūsų laukia istoriją menantys statiniai, iškalbingos skulptūros, kiti lankytini objektai bei pluoštas įdomių gido pasakojamų istorijų. Klaipėdos senamiestyje pamatysite Pilies muziejų, taip pat stabtelėsite miesto širdimi vadinamoje Teatro aikštėje. Čia iš fontano vidurio į Jus žvelgs nuostabi „Taravos Anikės“ skulptūra, skirta vokiečių poetui Simonui Dachui. Tai toli gražu ne vienintelė įdomi ir savitą istoriją turinti skulptūra Klaipėdos senamiestyje. Apžiūrėsite ir šypseną keliantį „Katiną džentelmeno veidu“, šiek tiek paėjėję išvysite ir mažyti „Stebuklingąjį peliuką“, kuriam į ausį reikėtų pašnibždėti norą. Sako, jei noras geras, jis būtinai išsipildys! Dar viena Klaipėdos senamiesčio atrakcija – skulptūra „Slibinas“, puošianti vieno iš senamiesčio pastatų sieną. Gidas papasakos legendą, kuri inspiravo šios įmantrios skulptūros atsiradimą. Vaikštinėjant senamiesčiu neįmanoma nepastebėti „Kaminkrėčio“ skulptūros, kuri ant vieno iš senamiesčio stogų „užkopė“ taip pat ne atsitiktinai – iš gido išgirsite įdomią istoriją, gaubiančią šios skulptūros sukūrimą.

Apžiūrėję Klaipėdos senamiestyje įkurdintas įdomias skulptūras, pasigrožėję pastatų architektūriniais sprendimais, eisite prie Jono kalno, kur gausite progą išvysti vienintelį išlikusį raveliną, o gidas papasakos daug įdomybių apie miesto įtvirtinimus.

„Švyturio“ alaus darykla Klaipėdoje – dar vienas reikšmingas traukos taškas uostamiestyje. Ar esate matę, kaip „gimsta“ alus? Apsilankymas garsiojoje alaus darykloje ir skonių degustacija dovanos daug įspūdžių. Tai – ilgametes aludarystės tradicijas puoselėjanti darykla, kurią dar 1784 metais įkūrė pirklys J. W. Reincke. Galbūt Jūsų nuomonė ir žinios apie alų apsiriboja tuo, jog alus gali būti tamsus arba šviesus, stiprus arba lengvas? Tai šios ekskursijos po alaus daryklą metu šios žinios bus kaip reikiant papildytos: sužinosite apie kur kas įvairesnes alaus rūšis, kokios yra gaminamos „Švyturio“ alaus darykloje, pasisemsite žinių apie aludarystės tradicijas ir alaus kelią nuo pradžios iki rezultato. Sužinosite labai daug įdomybių ir... galėsite patys įvertinti alų, kuris pripažinimo sulaukė visame pasaulyje.

Paragavę gardaus „Švyturio“ alaus darykloje gaminamo alaus, tikėtina, išalksite, todėl gidas Jums parodys, kur galima pavalgyti Klaipėdos senamiestyje.

Kas įskaičiuota:

  • Gido paslaugos;
  • Alaus degustacija „Švyturio“ alaus darykloje.

Kas neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos.

Svarbu žinoti

Ekskursija orientuota į fiziškai aktyvius, sveikus, judėjimo problemų neturinčius asmenis ir nerekomenduojama tiems, kuriems sunku vaikščioti.